První nástin, jak by mohl vypadat hangár na karlínské straně. Čela jsou otvíravá z obou stran, aby mohl balon proletět. Mělo by sloužit současně jako stanice. Zvažuji možnost umístit dovnitř příbytek převozníka.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat