čtvrtek 18. listopadu 2010

Hangár

První nástin, jak by mohl vypadat hangár na karlínské straně. Čela jsou otvíravá z obou stran, aby mohl balon proletět. Mělo by sloužit současně jako stanice. Zvažuji možnost umístit dovnitř příbytek převozníka.

Žádné komentáře:

Okomentovat