neděle 5. prosince 2010

Model

Přemýšlím, z čeho vyrobit model balonů (potřebuji koule o průměru cca 55mm). Zatím mě napadly 2 varianty:


2 komentáře:

  1. A co PS koule? Maji je v papirnictvi na Jug. Partyzanu. Stacily by potom jemne zbrousit a nabarvit. J.

    OdpovědětVymazat
  2. U PS si nejsem jisty, jestli nebude rusit struktura materilu...

    OdpovědětVymazat