pondělí 20. prosince 2010

Stanice na Stvanici

Prujezdni stanice na Stvanici. Nejde o finalni perspektivu, hodil jsem do fotky kvuli kontextu. Balon do stanice prijizdi cca 2,5-3m nad zemi, v prostoru stanice rychle klesa az na cca 1,3m nad terenem. V leve casti budovy je kavarna, v prave treba garsonka pro prevoznika. V prubehu vymysleni prichazim na spustu technickych problemu. Zde by napriklad zachytavala lana balonu pri klesani o kladky. Vim ze neni treba vse resit, jen sdeluji, ze o tom vim.




Uvazoval jsem take variantu "maringotek". Pripada mi ale, ze vypada spise jako trafostanice.



Dalsi varianta "maringotky" na nohach. Nedava ale smysl vyvysovat stanici, kdyz vyhoda balonu je moznost jeho pristavani primo na terenu. Prijde mi, ze hmota stanice navic pusobi v porovnani s balonem nepatricne.


Jeste jedna, myslim nehezka, varianta.

4 komentáře:

  1. Ta horni je urcite nejlepsi. Pokracoval bych v tomto duchu. J.

    OdpovědětVymazat
  2. horni je ok, ale ostatni nejsou rozhodne spatne, urcite je dejte jako verze do portfolia, u te na nohach je pekne, ze je videt o co jde, u te prvni stanice vypada trochu jako betonova gondola (musite udelat lanovku jak priplouva nebo v rezu) ph

    OdpovědětVymazat
  3. dobry den martine, videl jsem v atelieru viset plachtu, myslim, ze se povedla, ph

    OdpovědětVymazat
  4. prosim napiste dolu, "most" karlin-holesovice: vzducholod, ph

    OdpovědětVymazat