Uvazoval jsem take variantu "maringotek". Pripada mi ale, ze vypada spise jako trafostanice.
pondělí 20. prosince 2010
Stanice na Stvanici
Prujezdni stanice na Stvanici. Nejde o finalni perspektivu, hodil jsem do fotky kvuli kontextu. Balon do stanice prijizdi cca 2,5-3m nad zemi, v prostoru stanice rychle klesa az na cca 1,3m nad terenem. V leve casti budovy je kavarna, v prave treba garsonka pro prevoznika. V prubehu vymysleni prichazim na spustu technickych problemu. Zde by napriklad zachytavala lana balonu pri klesani o kladky. Vim ze neni treba vse resit, jen sdeluji, ze o tom vim.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)




Ta horni je urcite nejlepsi. Pokracoval bych v tomto duchu. J.
OdpovědětVymazathorni je ok, ale ostatni nejsou rozhodne spatne, urcite je dejte jako verze do portfolia, u te na nohach je pekne, ze je videt o co jde, u te prvni stanice vypada trochu jako betonova gondola (musite udelat lanovku jak priplouva nebo v rezu) ph
OdpovědětVymazatdobry den martine, videl jsem v atelieru viset plachtu, myslim, ze se povedla, ph
OdpovědětVymazatprosim napiste dolu, "most" karlin-holesovice: vzducholod, ph
OdpovědětVymazat